Diákként

munkát keresel a suli mellett, vagy a nyárra?

Megemelt bérezésű

GYORSÉTTERMI

álláslehetőségek

Dunaújvárosban

rugalmas beosztással,

akár végzettség és tapasztalat nélkül is!

Feladatok: gyorséttermi ételek elkészítése és kiszolgálása.

Feltételek

- minimum 16 éves életkor

- aktív tanulói jogviszony

- és legalább 3 munkanap vállalása egy héten (hozzád igazodó munkarenddel)

Mire

számíthatsz

nálunk?

Kiváló kezdő órabér (br. 1.750 Ft/óra)

Magas pótlékok (alapbéreden felül)

Hozzád igazodó munkarend választható beosztással

Utazási támogatás (bérlet)

Könnyen megtanulható feladatok

Fizikailag nem megterhelő munka

Kedvezményes személyzeti fogyasztás

Kulturált, tiszta munkakörülmények

Szuper csapat, jó hangulat

NE MARADJ LE!

Az álláshirdetésünk nem örök érvényű, és ebben a körben csupán néhány üres pozíció vár betöltésre. Felvételnél a jelentkezés sorrendje is számít!

BIZTOS JÖVEDELEM a bizonytalan időkben is...

Add le a jelentkezésed 1 PERC ALATT a lenti gombra kattintva!

Ezek után kollégánk hamarosan felveszi Veled a kapcsolatot, és bővebb tájékoztatást ad az munkalehetőségekről.