Egy állást keresel a közelben?

Gyorséttermi álommeló

Székesfehérváron

végzettség és tapasztalat nélkül is!

Napközben

dolgoznál vagy inkább

éjszaka?

Válassz beosztást

a saját életviteledhez igazodva!

Feladatok: gyorséttermi ételek elkészítése és kiszolgálása.

Feltételek:

Minimum 16 éves életkor, valamint érvényes orvosi alkalmassági vizsgálat és tüdőszűrő (ennek intézésében segítünk).

Mire számíthatsz nálunk?

Korrekt alapbér (1300 Ft/óra)

Magas pótlékok

Bejelentett munkaviszony (akár főállásban, akár részmunkaidőben)

Választható nappalos vagy éjszakás munkarend

Fizikailag NEM megterhelő feladatok

Kulturált, tiszta munkakörülmények

NE MARADJ LE!

Felvételnél a jelentkezés sorrendje is számít, ezért érdemes minél előbb leadni a jelentkezésed az állásra!

BIZTOS JÖVEDELEM a bizonytalan időkben is...

Eleged van a bizonytalanságból, mert fogalmad sincs, hogy holnap is lesz-e még munkád?
Olyan álllást keresel, ahol a beosztásod összeegyeztethető az életviteleddel?
Azt a helyet keresed, ahol életkortól és végzettségtől függetlenül is szívesen alkalmaznak?

Akkor nem kérdés, hogy ez a Te állásod!

Add le a jelentkezésed 1 PERC ALATT a lenti gombra kattintva!

Ezek után kollégánk hamarosan felveszi Veled a kapcsolatot, és bővebb tájékoztatást ad az munkalehetőségekről.

KÉRDÉSED VAN?

Keress bennünket az info@humannavigator.hu email címünkön vagy hívj minket a +36-20-917-1887 telefonszámunkon!

Adataid törlését bármikor kérheted tőlünk az info@humannavigator.hu e-mail címünkön.