Egy állást keresel a közelben?

Megemelt bérezésű

GYORSÉTTERMI

álláslehetőségek

Dunaújvárosban

rugalmas beosztással,

akár végzettség és tapasztalat nélkül is!

Feladatok: gyorséttermi ételek elkészítése és kiszolgálása.

Diák vagy,

és munkát keresel a suli mellett?

Felnőttként

szeretnél egyszerű munkával korrekt fizetést hazavinni?

Akkor ez az álláshirdetés most Neked szól!

Mire számíthatsz nálunk?

Diák

munkavállalóként

✔️ Kiváló kezdő órabér (br. 1.750 Ft/óra)

✔️ Magas pótlékok (alapbéreden felül)

✔️ Hozzád igazodó munkarend választható beosztással

✔️ Utazási támogatás (bérlet)

✔️ Könnyen megtanulható feladatok

✔️ Fizikailag nem megterhelő munka

✔️ Kedvezményes személyzeti fogyasztás

‼️ Feltétel: minimum 16 éves életkor, aktív tanulói jogviszony és legalább 3 munkanap vállalása egy héten.

Felnőtt

✔️ Kezdő órabér (br. 2.050 Ft/óra)

✔️ Gyors előrelépési lehetőség

✔️ Főállású munkaviszony 100%-ban bejelentve

‼️ Feltétel: Rugalmas munkaidő vállalása - napi 8 óra, heti 5 nap, hétvégi műszakok is.

NE MARADJ LE!

Az álláshirdetésünk nem örök érvényű, és ebben a körben csupán néhány üres pozíció vár betöltésre. Felvételnél a jelentkezés sorrendje is számít!

BIZTOS JÖVEDELEM a bizonytalan időkben is...

Eleged van a bizonytalanságból, mert fogalmad sincs, hogy holnap is lesz-e még munkád?
Olyan álllást keresel, ahol a beosztásod összeegyeztethető az életviteleddel?
Azt a helyet keresed, ahol életkortól és végzettségtől függetlenül is szívesen alkalmaznak?

Akkor nem kérdés, hogy ez a Te állásod!

Add le a jelentkezésed 1 PERC ALATT a lenti gombra kattintva!

Ezek után kollégánk hamarosan felveszi Veled a kapcsolatot, és bővebb tájékoztatást ad az munkalehetőségekről.