Miért mennél külföldre, ha itthon is jól kereshetsz?

Dolgozz Székesfehérváron kiemelt fizetéssel és juttatásokkal!

Jelentkezz 2017. MÁJUS 3-IG piacvezető partnerünk székesfehérvári üzemébe!

Versenyképes alapbér

Kiemelkedő pótlékok

Magas juttatások

Ingyenes szállás

Fizetett utazás

Főállás

NE MARADJ LE!

Már csak 4 üres pozíció vár betöltésre!

Pozíció megnevezése: OPERÁTOR

Munkavégzés helye: SZÉKESFEHÉRVÁR

Feladatok:

  • jóváhagyott szabványos folyamatok üzemeltetése a biztonsági, minőségi és technológiai előírásoknak megfelelően,
  • Termelő gépek kiszolgálása munkautasítások alapján,
  • Termék minőségének biztosítása a gyártás közben, minőség-ellenőrzés,
  • Működési probléma esetén azonnali jelzés a segítségnyújtási láncon keresztül.

Elvárások:

  • legalább általános iskolai végzettség
  • a felvételi eljáráson történő megfelelés
  • egészségügyi alkalmasság
  • erkölcsi bizonyítvány, amelyet a vállalat intéz

A pozíció betöltésére elsősorban férfiak jelentkezését várjuk, mivel a munkavégzés 20-25 kg-os terhek mozgatásával jár.

Előny (de nem feltétel):

  • Targoncavezetői engedély
  • Emelő- /könnyű-/ nehézgépkezelő OKJ

Amit kínálnunk:

  • Átlagon felüli, versenyképes alapbér
  • 26 %-os délutános, 49 %-os éjszakás pótlék
  • 12 %-os folyamatos pótlék
  • Cafetéria juttatások (bruttó 426 ezer Ft/év)
  • INGYENES SZÁLLÁS
  • Fizetett utazás
  • Magánnyugdíjpénztár (kb. 10 000 Ft/hó)
  • Három műszakos munkarend

Ha Te is unod már a külföldi kiszolgáltatottságot, és szeretnél itthon jó pénzt keresni, akkor

hívj bennünket a +36-20-408-3843-as telefonszámunkon,

vagy kérj visszahívást a lenti kapcsolatfelvételi lapon.

Tipp: Okostelefonról böngészed a weboldalunkat? Fektetett kijelzővel egyszerűbben átláthatod az űrlapot, ami a kitöltést is jelentősen megkönnyíti.

FIGYELEM! Felvételnél a jelentkezés sorrendje is számít, ezért érdemes minél előbb jelentkezni az állásra.

Ne feledd! Már csak 4 szabad pozíció maradt!